Все про дерева

Онлайн-книга “Все про дерева для озеленення у міській та приватній забудові”

Упорядник Ігор Джаман
за матеріалами книжки Trees for Urban and Suburban Landscapes
(Edward F. Gilman)

Переклад Ольги Криницької та Уляни Джаман

ІваноФранківськ
«ЛілеяНВ»
2023

Все про дерева. Для озеленення у міській та приватній забудові. Упорядник Ігор Джаман. Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2023, 272 с.

Пропонуємо посібник з озеленення міст, створений на основі книжки«Trees for Urban and Suburban Landscapes» найвідомішого американського автора з цієї тематики доктора Едварда Гілмана. Вона дає фундаментальні, науково обґрунтовані і практичні знання про висадку та догляд за деревами, розвінчує ряд поширених міфів та упереджень. Тут ви знайдете фахово аргументовані відповіді на ключові питання, які має ставити собі кожен озеленювач: яке завдання повинно виконувати конкретне дерево у конкретному місці, що саме і де саме варто садити, як доглядати за рослиною у майбутньому для отримання бажаного результату.
Описаний у книжці досвід зекономить ваші час і кошти! Він допоможе уникнути багатьох помилок, починаючи з етапу аналізу ділянки й вибору саджанців і закінчуючи доглядом та формуванням.
Видання розраховане перш за все на практичне застосування. Без сумнівів, буде незамінним довідником і порадником для кожного, хто займається озелененням як професійно, так і на приватній ділянці.

Др Гілман, почесний професор Environmental Horticulture Department Universityof Florida з 30-річним стажем у галузі, автор понад 120 наукових публікацій.
Є одним з найавторитетніших у США експертом з декоративних дерев.
Має широкий практичний досвід, отриманий в результаті дослідницької діяльності, а також співпраці з лісівниками, фахівцями з ландшафту та міського озеленення

 

 

ISBN 9789666685776