Гарантії

Гарантії, посадка, догляд

Гарантія що надається на куплені у нас рослини:

1. Всі наші рослини, що вирощені в контейнерах, приймаються на 100% в будь-яку пору року.

2. Ми допускаємо, що можуть бути обставини, за яких частина рослин не прийметься, тоді набирає сили часткове відшкодування втрат такими ж рослинами як втрачені за наш рахунок.

3. Втрати рослин, що куплені протягом календарного літа, ми відшкодовуємо до 8% від купленої кількості.

4. Втрати рослин, що куплені протягом осені, ми відшкодовуємо до 6% від купленої кількості.

5. Втрати рослин, що куплені під час відлиг протягом зими (найвищий відсоток приймання), ми відшкодовуємо до 2% від купленої кількості.

6. Втрати рослин, що куплені протягом весни, ми відшкодовуємо до 4% від купленої кількості.

7. Втрати рослин, що куплені під час сильних морозів взимку, не відшкодовуються.

8. Якщо відсоток втрат є більшим ніж відсоток, за яким може відбуватись відшкодування, то втрати не можуть вважатися такими, що трапились через нашу провину.

9. Для отримання відшкодування ми повинні отримати повідомлення про втрати до 1 жовтня, якщо рослини придбані протягом терміну від 1 серпня попереднього року до 1 серпня цього року. Втрачені рослини не повинні мати явних пошкоджень і повинні бути докази їх фізичної наявності.

10. Ми не відшкодовуємо рослини, що були знищені чи пошкоджені факторами, що не є під нашим контролем: погодні умови, паводки, посухи, поїдання тваринами (наземне і підземне), ураження грибками чи іншими хворобами, механічні пошкодження газонокосилками чи іншою технікою. Ми не відшкодовуємо втрачені рослини якщо не було належного контролю над бур’янами навколо молодих саджанців чи контроль над бур’янами здійснювався з застосуванням гербіцидів. Не відшкодовуються рослини, що були посаджені в грунт, з якого природній родючий шар замінено новим.

Протокол посадки рослин

Як правильно посадити та доглядати за придбаними у нас деревами описано в нашій книжці «Все про дерева». Текст книжки розміщено у нас на сайті. Також можете придбати у нас книжку в паперовому форматі.